
снимка: iStock
Изгрев на Слънцето: 07:44 ч.
Залез на Слънцето: 17:36 ч.
Изгрев на Луната: 10:39 ч.
Залез на Луната: 23:03 ч.
Ден от седмицата: вторник
Планета управител на деня: Марс
Лунен ден: 4-ти лунен ден
Фаза на Луната: растяща
Лунно съзвездие (Накшатра): 26. Пурва Бхадрапада – Purva Bhadrapada
Залез на Слънцето: 17:36 ч.
Изгрев на Луната: 10:39 ч.
Залез на Луната: 23:03 ч.
Ден от седмицата: вторник
Планета управител на деня: Марс
Лунен ден: 4-ти лунен ден
Фаза на Луната: растяща
Лунно съзвездие (Накшатра): 26. Пурва Бхадрапада – Purva Bhadrapada
Днес е денят на Марс
Днешният вторник се очертава отново като ден, изпълнен със силна, напориста и ярка енергия.Природата му ще подпомага всичко ново, изискващо развитие и растеж в бъдещето. Може да разчитате на добри и плодоносни резултати не само в личен план, но и в работен. Срещите и контактите днес ще ви носят удовлетворение и ще бъдат стимул и вдъхновение за бъдещи планове. Темата за материалните придобивки, финансите и благополучието в живота ви ще излязат на преден план. Вече не сте склонни да правите компромиси относно материалното си благосъстояние. Ще осъзнаете ясната нужда от сигурност и стабилност в живота си. Планирайте смело и си поставете ясни срокове и цели, за да напредвате по-лесно и бързо в избраната от вас посока. Моментът е добър за структурирането и поставянето на основите на нещо важно за вас.
Луната преминава през съзвездие (накшатра) Пурва Бхадрапада. Тя се състои от две големи звезди (Маркаб и Шеат), които са част от тялото на съзвездие Пегас. То се асоциира с материален просперитет и упоритост. Дарява със страстност, пламенност, независимост, оригиналност и дълбока философска мъдрост.
Росица Димитрова е завършила Московска академия по астрология през 2002 г. Посещавала е Индия няколко пъти, участвайки в различни програми и обучения, както в йога университета в Мунгер, така и в Ашрама/Rikhiapeet. През периода 2008-2010 г. преминава обучение за аюрведичен консултант към Европейска ведическа академия и Аюрведичен център София. Част е от УС „Българско сдружение Аюрведа“ и от УС на БАВА – „Българска Асоциация за Ведическа Астрология“.Преминала е обучение в Джьотиш при Pandit Siva Prasad Tata, сертифицирана като ведически астролог към Institut of Astrological Science в Калкута, Индия.
Росица Димитрова
rossie@vedapoint.com
Повече за ведическата астрология: www.vedapoint.com