favorites basket
user
Хороскоп10 септември 2020

Нито миг спокойствие в небето през септември

Астрологична прогноза до края на месеца

Нито миг спокойствие в небето през септември
Септември е изпълнен с много интензивни и резки събития, в небето няма да има спокойствие нито за миг.  Месецът започна с много голямо кармическо пълнолуние на втори септември, което, както видяхте, ескалира в много силни сътресения в държавата ни.  Тенденцията, че ще има още ескалиращи събития, постоянно нещо ще се сменя, ще усещаме постоянно движение и динамика.

От 10 септември до 14 ноември Марс става ретрограден. Това не е добър период за нови начинания – той може да създаде затруднения, да предизвика агресия, можем да станем войнствени един към друг.
Добрата новина е, че на 5 септември Меркурий премина в знака Везни, а  това е добро време за осъществяване на по-лесни  преговори. На 6 септември Венера премина в Лъв до 30 септември, а това е прекрасен период за изяви, за публичност, за изкуство, за силни любовни изживявания и страстни емоции.

Краят на месеца е силно ударен, защото ще имаме голямо вътрешно напрежение и голям ВЗРИВ, предизвикан от планетите Юпитер, Сатурн и Плутон. Плутон ще бъде стационарен от 21 септември до четвърти октомври. Това отново ще е възлов  момент в сферата на властта.

Продължаваме с това, че през март Марс направи опозиция с планетите Сатурн, Плутон и с Юпитер, а както знаем, Плутон е властта, Сатурн е законът, Юпитер е обществото. А през  септември виждаме, че Марс ще бъде  в  квадратура с тях. Какво е квадратурата  - това е  решение или търсенето на решенията,  тоест това е начинът, по който ще се случат някакви промени, борби и някакви нови  завоевания. Но в крайна сметка ще имаме резултат.

На 23 септември имаме ескалация поради това, че Меркурий ще бъде в квадрат със Сатурн, а допълнително напрежение ще имаме на 24 септември, когато Меркурий е в опозиция с Марс

На 27 септември Меркурий преминава в Скорпион, което ще доведе до напрежение в комуникацията ни.  На 29 септември приключва дългото пътуване на Сатурн и завръщането му в правилното и дългоочаквано положение. Едно дълго пътуване, което чакахме цели две години. Тогава той ще направи квадратура с Марс, което означава че ще имаме доста променливи събития, но крайният резултат ще е стабилен и ще доведе до важни решения.

С любов:
Ивелина Рускова, астролог
astroiva@abv.bg, 0888 899 057
ПОДКРЕПИ НИ

Абонирай се за нашия бюлетин

Не забравяй да се абонираш за нашия бюлетин, който ще те уведомява за активни промоции, нови продукти и случващото се при нас.