favorites basket
user
LIVE в 813 септември 2022

LIVE в 8 със Списание 8!

Защо ретроградните планети не бива да ни плашат и какво да правим в тези периоди?

Във време на плеяда от ретроградно движещи се планети много от нас се питат „и какво толкова, защо това да е важно?“. Всичко в живота представлява редуване на определени цикли, а движението на планетите не прави изключение. Тази сряда разговорът ни ще е посветен именно на темата за ретроградността, а главната роля ще заеме вещият астролог Галина Герасимова.
Галя ще отговори на въпросите:
  • Какво означава ретроградността в астрологията и може ли в действителност това обратно планетарно движение да се наблюдава?
  • Какво носи със себе си ретроградността на всяка планета от Слънчевата система поотделно?
  • Защо обръщаме толкова внимание на ретроградния Меркурий?
  • Какво да не правим в тези периоди?
  • За какво те са благоприятни?
  • Какво означава да имаме ретроградни планети в рождената си карта?
  • Кои са плюсовете, които можем да извлечем в такива периоди?
  • Какво знание за ретроградността ни е завещал Учителя Петър Дънов?
Очакваме и вашите въпроси по време на предаването ни на живо LIVE в 8 със Списание 8 в сряда в 20 ч. във фейсбук.

Галина Герасимова е режисьор, астролог, богослов, дългогодишен издател на книги за Учителя Петър Дънов. Галя е част от екипа на Списание 8 от създаването му, води рубриката за астрология и е автор на много любопитни статии.

LIVE в 8 със Списание 8!Кога: 14 септември (сряда), 20 ч.
Кой:
Галя Герасимова
Тема:
Ретроградни планети

Гледайте тук предното участие на Галина Герасимова в LIVE в 8 със Списание 8.
ПОДКРЕПИ НИ

Абонирай се за нашия бюлетин

Не забравяй да се абонираш за нашия бюлетин, който ще те уведомява за активни промоции, нови продукти и случващото се при нас.